Відгуки

Відгук-подяка

avalАТ “Райффайзен Банк Аваль” довгий час співпрацює з будівельною фірмою TOB “Фірма “МЖК-сервіс”.

Цією організацією було реконструйовано головний офіс банку в м.Чернігові. Також ця фірма брала безпосередню участь в побудові сітки безбалансових відділень в м.Чернігові та Чернігівській області.

Роботи виконувалися висококваліфікованими робітниками з застосуванням сучасних технологій і матеріалів.

Всі роботи були виконані на високому професійному рівні і в належний термін.

TOB “Фірма “МЖК-сервіс “має репутацію надійного партнера в умовах ринкової економіки.

ВАТ “Райффайзен Банк Аваль” рекомендує TOB “Фірму “МЖК-сервіс “як надійного, сумлінного і професійного партнера і сподівається на подальшу плідну співпрацю.

 

ВІДГУК

ukrkardanТОВ «Український кардан» плідно співпрацює з ТОВ «Фірма «МЖК-сервіс »протягом багатьох років. За час спільної роботи ця фірма зарекомендувала себе, як організація, яка здатна запропонувати і застосувати унікальні проекти і технологічні рішення, організація, яка укомплектована висококваліфікованими кадрами і оснащена сучасними технологічними засобами для виконання замовлень.

Цією організацією було проведено роботи по будівництву складу металу загальною площею 1100 м, а саме:

 • влаштування фундаментів і несучих металоконструкцій;
 • пристрій промислових бетонних підлог;
 • пристрій м’якої рулонної покрівлі з утепленням.

Роботи були виконані професійно і в установлений строк.

За весь час співпраці не було зафіксовано жодного випадку затримки терміну виконання робіт.

Ми плануємо і далі підтримувати ділові контакти з ТОВ «Фірма «МЖК-сервіс», яка завжди дотримується лояльного і індивідуального підходу до замовника.

ТОВ «Фірма «МЖК-сервіс» має репутацію надійного партнера на будівельному ринку України, що підтверджує вміння працювати організовано на високому професійному рівні.

 

Відгук-подяка

avtodorСлужба автомобільних доріг у Чернігівській області співпрацювала з TOB “МЖК-сервіс” при виконанні робіт з реконструкції палацового комплексу заповідника “Гетьманська столиця”.

В результаті робота була виконана професійно і в установлений строк.

За весь час співпраці не було зафіксовано жодного випадку порушень термінів виконання робіт і їх якості.

TOB “МЖК-сервіс” з розумінням ставиться до проблем Замовника, що не може не викликати повагу і бажання і далі підтримувати ділові контакти та співпрацю на взаємовигідних умовах.

 

 

РЕКОМЕНДАЦІЙНИЙ ЛИСТ

avtoinveststroyЗ 2007 р. і по сьогоднішній день ТОВ «Фірма« МЖК – Сервіс» виконує функції генеральної підрядної організації.

За цей період даною фірмою були побудовані такі об’єкти за адресою м. Чернігів, вул.Інструментальна, 2А:

 • СТО вантажних автомобілів з підсобними приміщеннями;
 • автосалон «GEELY» і «SSANGYONG»;
 • магазин автозапчастин «ГАЗ»;
 • автосалон «CITROEN».

Всі роботи виконувалися з дотриманням договірних зобов’язань, якісно і в строк. При проведенні робіт інженерно-технічними працівниками ТОВ «Фірма «МЖК Сервіс» були внесені ряд пропозицій щодо зміни деяких проектних рішень, які завдяки своїй технологічності і конструктиву привели до зменшення термінів і вартості робіт, при цьому не вплинули на якість робіт.

Корпорація «АІС» рекомендує ТОВ «Фірма «МЖК – Сервіс», як надійного, сумлінного і професійного партнера.

На даний момент ТОВ «Фірма «МЖК Сервіс» проводить роботи з благоустрою території та підготовку об’єктів до здачі в експлуатацію.

 

РЕКОМЕНДАЦІЙНИЙ ЛИСТ

avtozavodЗ 2004 року по 2008 рік ТОВ «Фірма «МЖК-Сервіс» була генпідрядною організацією при будівництві ЗАТ «Чернігівський автозавод».

Цією будівельною організацією були побудовані такі об’єкти:

 • будівництво сушильних камер на території автозаводу;
 • будівництво адміністративно-побутового корпусу площею 2100 квадратних метрів;
 • будівництво лакопокрасочного корпусу для автобусів;
 • повна реконструкція існуючого 7 корпусу під складальний і кузовний цех (посилення фундаментів і несучих металоконструкцій, пристрій промислових бетонних підлог площею 8000 квадратних метрів, пристрій м’якої рулонної покрівлі з утепленням площею 8000 квадратних метрів і багато інших робіт).

На сьогоднішній день ЗАТ «Чернігівський автозавод» продовжує співпрацю з ТОВ «Фірма «МЖК-Сервіс». Фірма зарекомендувала себе як надійний і добросовісний партнер. На цьому підприємстві є хороша матеріально-технічна база і свій автопарк, оснащений сучасними вантажопідйомними механізмами. Фірма «МЖК-Сервіс» укомплектована досвідченим складом інженерно-технічних працівників і кваліфікованими працівниками.

Надалі в плани ЗАТ «Чернігівського автозаводу» входить продовження ділового співробітництва в сфері будівництва.

 

РЕКОМЕНДАЦІЙНИЙ ЛИСТ

etalonПротягом декількох років ТОВ «Фірма« МЖК-сервіс» була генеральним підрядником при будівництві об’єктів, що входять до складу Корпорації «Еталон»:

 • реконструкція з надбудовою мансардного поверху адміністративної будівлі м. Вишневе, вул.Київська, 8, ВАТ «Київської бази матеріально-технічного забезпечення «Облагротехсервіс»
 • будівництво складу металу ЗАТ «БАЗ» за адресою: Київська область, Бориспільський р-н, смт.Прописки, вул. Броварська, 4
 • будівництво та реконструкція виробничих корпусів ЗАТ «Чернігівський автозавод», м.Чернігів
 • реконструкція корпусу №6 ТОВ «Український кардан», м.Чернігів.

Передбачені договорами роботи виконувалися якісно і в строк, відповідно до проектно-кошторисної документації, будівельних норм, правил і технічних умов.

Роботи виконувалися висококваліфікованими працівниками з використанням  сучасних матеріалів і технології.

Швидке прийняття конструктивних рішень, високий професіоналізм працівників і індивідуальний підхід до Замовника – вага це в комплексі характеризує ТОВ «Фірму «МЖК-сервіс» як надійного ділового партнера.

Корпорація «Еталон» і надалі планує співпрацювати з ТОВ «Фірма «МЖК-сервіс» в сфері будівництва.

 

РЕКОМЕНДАЦІЙНИЙ ЛИСТ

saninbevЗ 2002 р і по сьогоднішній день ТОВ «Фірма «МЖК-Сервіс» є постійним партнером Чернігівського відділення ВАТ «САН ІнБев Україна».

Протягом всього періоду ТОВ «Фірма «МЖК-Сервіс» виконує як ремонтні роботи, так і роботи пов’язані з новим будівництвом. Також виконується великий обсяг робіт по влаштуванню і відновленню покрівель.

За даний період ТОВ «Фірма «МЖК-Сервіс» зарекомендувала себе як надійний і добросовісний партнер.

 

 

 

 

РЕКОМЕНДАЦІЙНИЙ ЛИСТ

ukrsibbanЗ 2004 року і по теперішній час ТОВ «Фірма «МЖК – сервіс» є генпідрядною організацією з будівництва та реконструкції відділень АТ«УкрСиббанк». Цією будівельною організацією були проведені наступні роботи:

 • Реконструкція головного офісу АТ «УкрСиббанк» м.Чернігова
 • Побудована і здана в експлуатацію мережу банківських відділень по м. Чернігову і Чернігівській області.

Роботи виконувалися якісно і в строк.

Фірма надає повний комплекс послуг, а саме: розробка проектної документації, виконання безпосередньо будівельної частини, а також здача і введення в експлуатацію нових об’єктів.

ТОВ «Фірма «МЖК – сервіс» має досвідчений інженерно технічний склад. Кваліфіковані працівники можуть виконати роботи будь-якої складності.

На сьогоднішній день між АТ «УкрСиббанк» і ТОВ «Фірма «МЖК – сервіс» діє договір про технічне обслуговування банку і мережі відділень по м .Чернігову і Чернігівській області.

АТ «УкрСиббанк» рекомендує ТОВ «Фірму «МЖК – сервіс», як надійного, сумлінного і професійного партнера.

У висновку, хочеться відзначити не тільки професійні, а й людські якості співробітників ТОВ «Фірми «МЖК – сервіс» такі як доброзичливість, старанність, тактовність і старанність.

 

ВІДГУК

zav-kovalTOB “Чернігівський ковальський завод” плідно співпрацює з TOB “Фірмою” МЖК-сервіс “на протязі багатьох років. За час спільної роботи ця фірма зарекомендувала себе як організація, здатна запропонувати і впровадити унікальні проекти і технологічні рішення. Організація, укомплектована висококваліфікованими кадрами і оснащена сучасними технічними засобами для виконання замовлення.

Цією організацією було виконано покрівельні роботи у великому об’ємі. Роботи були виконані професійно і в обумовлений термін.

За весь проміжок часу не було зафіксовано жодного випадку затримки терміну виконання робіт.

Ми плануємо і надалі підтримувати ділові контакти з TOB “Фірмою “МЖК-сервіс”, яка завжди дотримується лояльного і індивідуального підходу до Замовника.

Виходячи з досвіду спільної роботи TOB “Чернігівський ковальський завод” може з упевненістю рекомендувати TOB “Фірму “МЖК-сервіс”, як надійного і відповідального Підрядника.

 

 

ЛИСТ-ВІДГУК

Дочірнє підприємство «Чернігівський облавтодор» відкритого акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» залучало до виконання робіт з ремонту субпідрядну організацію Товариство з обмеженою відповідальністю «ФІРМА «МЖК-СЕРВІС».
Спеціалістами фірми були виконані роботи з ремонту мосту через р.Рома біля с.Кролевець-Слобідка на ділянці км 174+187 автомобільної дороги Р-12 Чернігів – Мена-
Сосниця -Грем’яч за договором № 04-16/17/32 від 15.07.2016 року на загальну суму 3047,46066 тис.грн.
Зазначені роботи були виконані своєчасно і якісно, висококваліфікованими спеціалістами під керівництвом виконавця робіт Харламова О.В., з дотриманням усіх технологічних процесів. Зауважень до об’ємів, термінів та якості виконання робіт з боку ДП «Чернігівський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» немає.
За час співпраці ТОВ «ФІРМА «МЖК-СЕРВІС» підтвердила репутацію надійного партнера ДП «Чернігівський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України».

 

 

ЛИСТ-ВІДГУК

vidguk_DBKЗа час співпраці з Товариством з обмеженою відповідальністю „ФІРМА „МЖК-СЕРВІС” компанія зарекомендувала себе добросовісним та надійним партнером, що вчасно і з високою якістю виконує взяті на себе зобов’язання.
При виконанні ремонтно-опоряджувальних робіт в офісних приміщеннях та холі, виготовленні та встановленні корпусних меблів і дверних блоків за договорами підряду № 29 від 19.07.2016р. і №34 від 29.08.2016р. фахівці ТОВ „ФІРМА „МЖК-СЕРВІС” під керівництвом виконавця робіт Бережок Л.І. проявили себе професіоналами своєї справи.
Зауваження щодо своєчасності, якості та обсягів виконуваних робіт немає.
У подальшому ТОВ «Чернігівський ДБК» планує подальшу співпрацю з ТОВ „ФІРМА „МЖК-СЕРВІС”.

 

 

ВІДГУК

Товариство з обмеженою відповідальністю «ФІРМА «МЖК-СЕРВІС» є підрядною організацію, з якою плідно співпрацює ПАТ „Чернігівгаз”. За час співпраці фірма зарекомендувала себе як надійний і добросовісний партнер, що якісно і вчасно виконує взяті на себе зобов’язання.
Спеціалісти ТОВ «ФІРМА «МЖК-СЕРВІС» при виконанні робіт по ремонту Центру обслуговування клієнтів в м. Чернігів та м. Ніжин проявили високий професіоналізм як інженерно-технічного персоналу, так і кваліфікованих робітничих кадрів. Зауваження щодо якості, своєчасності та обсягів виконуваних робіт немає.
На даний час ПАТ „Чернігівгаз” планує подальшу співпрацю з ТОВ «ФІРМА «МЖК-СЕРВІС» у галузі будівництва.

 

 

eximbank

 

Замовити дзвінок