Деревообробка
Деревообробка

Дерев’яні вироби наповнять ваш будинок особливим затишком і комфортом. Дерево – це  натуральний та безпечний матеріал, який завжди популярний і модний.

Наше підприємство виготовляє дерев’яні дверні блоки, віконні системи та меблі з масиву дерева (сосна, вільха, дуб, ясен) під замовлення за індивідуальними ескізами. Нам є, що запропонувати як найвишуканішим клієнтам, так і клієнтам із середнім бюджетом.

Випускаються нашою фірмою віконні дерев’яні блоки зі склопакетами і дерев’яні двері, які відповідають державним sertifikat derevoobrabotkaнормам і мають сертифікат відповідності, виданий державною системою сертифікації УкрСЕПРО Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

За більш ніж 20-річний досвід роботи на ринку України, нашою фірмою реалізовано багато цікавих проектів. Виконано скління багатоквартирних і приватних будинків, громадських і виробничих будівель, серед яких: замок Кирила Розумовського м. Батурин, санаторій «Чайка» м. Одеса, історико-культурний заповідник «Чернігів стародавній», Чернігівське відділення «Райффайзен Банк Аваль», Чернігівське відділення ПАТ «САН ІнБев Україна».

Переваги придбання дерев’яних виробів безпосередньо у нас очевидні:

– Ціна буде доступною, без послуг посередників. У нас індивідуальний, гнучкий підхід до замовлення в плані формування ціни, знижок, термінів.

– Представники нашої компанії є фахівцями в області виробництва дерев’яних вікон, дверей і меблів. У нас ви отримаєте консультацію з будь-якого питання в виборі матеріалу, дизайну, кольору і т.д. для вашого виробу. Вам також запропонують єдино правильний варіант віконної конструкції або дерев’яних дверей, які надійно прослужать довгі роки.

– Доступність, можливість оперативного зв’язку безпосередньо з виробництвом для більш швидкого вирішення всіх поточних питань при оформленні замовлення і в процесі виробництва.

Замовити дзвінок