Інструкція з експлуатації та обслуговування металопластикових вікон і конструкцій.

1. Догляд за рамою з полівінілхлоридного профілю

Профіль ПВХ з якого виготовлено вікно, необхідно чистити за допомогою звичайного мильного розчину, або за допомогою спеціальних мийних засобів, що не містять розчинників, абразивних речовин або ацетону. Засіб краще використовувати в рідкому вигляді. Воно наноситься м’якою лляною тканиною на поверхню рами і залишається до повного висихання. Потім раму розтирають сухою або вологою серветкою. Не допускайте ударів по зовнішніх поверхнях профілю ПВХ і нанесення подряпин на нього.

2. Догляд за гумовими ущільнювачами

Ущільнювачі виготовлені з сучасного довговічного і стійкого до змін температури матеріалів, який, тим не менш, схильних до природного старіння. Для продовження терміну їх експлуатації, тобто збереження еластичності і здатності затримувати холодне повітря і вологу, необхідно один – два рази на рік очищати їх від бруду і протирати технічним вазеліном або іншими спеціальними засобами.

3. Догляд за фурнітурою

Ваші вікна оснащені високоякісною фурнітурою. Для збільшення терміну її служби і збереження бездоганного зовнішнього вигляду слід не менше 1 разу на рік змащувати всі рухомі складові частини спеціальним маслом, що не містить кислот або смол.

Допускається використовувати засоби для миття та мастильні матеріали, які не впливають на корозійну стійкість деталей фурнітури.

На змащуваних частинах повинен залишитися лише тонкий шар масла. Щоб уникнути забруднень – видаляйте зайве мастило.

Увага! Направляючі запірної планки і кутової передачі змащувати не можна!

Якщо віконна ручка не чітко фіксується на стулці, необхідно підняти декоративну планку що знаходиться під нею і затягнути гвинти. Ваша ручка буде знову зафіксована.

4. Водовідведення

У кожному пластиковому вікні передбачені водовідвідні канали для виведення назовні наклпленої усередині нього вологи. Водовідвідні канали розташовані в нижній частині рами – їх легко можна виявити, відкривши стулку. Необхідно стежити за станом цих каналів і час від часу очищати їх від бруду.

Замовити дзвінок