Мікроклімат і провітрювання

Вікна з ПВХ профілів відрізняються високою щільністю всіх з’єднань і в закритому стані майже не пропускають повітря. Таким чином, в приміщеннях накопичується волога (особливо на кухні та у ванній кімнаті і т.п.), яка випадає на найхолодніших ділянках зовнішніх конструкцій – тобто на склопакетах, у вигляді запітніння і конденсату. Для попередження подібних явищ необхідно знижувати вологість приміщення шляхом регулярного провітрювання. Можна також встановити систему вентиляції або кондиціонування. Виходячи з умов комфортності, вологість в приміщеннях повинна бути не більше 55%. Бажано також, щоб штори і жалюзі не заважали проникненню теплого повітря від батарей опалення до вікон. Необхідно провітрювати всі приміщення 2-3 рази на день по 15 хвилин і щоранку протягом 20-30 хвилин. Під час провітрювання, вікна повинні бути, по можливості, ширше відкриті (а не відхилені), що забезпечує ефективне провітрювання за короткий проміжок часу. Не знижуйте температуру в приміщеннях нижче 15 градусів С.

Вологе повітря в приміщенні завжди необхідно відводити назовні, а не в інше приміщення.

Взимку краще відкрити вікна навстіж на короткий час, ніж постійно тримати його відкритим. Це економить велику кількість тепла.

Опалення та регулярне провітрювання – це необхідні умови для здорового клімату в приміщенні. Запітніле вікно є сигналом до того, що необхідно провітрити приміщення.

Замовити дзвінок